MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 9952116
*
nr 995 2116
Kökspall
1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:38:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 18:38:33
1
300 kr
12/11 16:54:54
2
600 kr
13/11 18:27:53
3
500 kr
13/11 18:27:53
2
600 kr (Budbetjänt)
15/11 10:01:43
4
800 kr
15/11 11:09:06
2
900 kr
16/11 17:56:38
5
1.000 kr
16/11 17:57:53
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
7006 Stegpall
höjd: 64 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:17
*
Kökspall
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2116
Kökspall
1950-tal
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/11 18:38:33 | 1 | 300 kr |
| 12/11 16:54:54 | 2 | 600 kr |
| 13/11 18:27:53 | 3 | 500 kr |
| 13/11 18:27:53 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 15/11 10:01:43 | 4 | 800 kr |
| 15/11 11:09:06 | 2 | 900 kr |
| 16/11 17:56:38 | 5 | 1.000 kr |
| 16/11 17:57:53 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
7006 Stegpall
höjd: 64 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:17



